Suplování:   Pondělí 12.11.2018

datum výpisu: 14.11.2018 (15:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.B

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Černoch Jakub

 

-

-

             

Engel Miroslav

-

ORSK

ORSK

KRIZ

MECA

STEP

BAJC

..

-

-

Flosová Ludmila

-

..

..

MATO

-

-

MIKA

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Flosová Ludmila

0.- 9. hod Dohled nad žáky

Křižková Štěpánka

3.hod

supl. (ENGE)

ANJ

2.D (S1)

(519)

 

Mařáková Ivana

5.hod

odpadá

ANJ

2.B

 

Akce školy

Matonoha Radomír

1.hod

změna

ICT

2.D

(502)

 
 

3.hod

supl. (FLOS)

FYZ

1.C

(505)

 
 

3.hod

odpadá

FYZ

2.B

 

Akce školy

Meca Jan

4.hod

spojeno (ENGE)

LAN

2.D (S1)

(503)

 
 

4.hod

změna

LAN

2.D (S2)

(503)

 

Míka Václav

6.hod

supl. (FLOS)

SIV

4.B

(D113)

 

Orságová Kateřina

1.hod

změna

ANJ

1.D (S1)

(417)

 
 

1.hod

spojeno (ENGE)

ANJ

1.D (S2)

(417)

 
 

2.hod

změna

ANJ

1.D (S1)

(417)

 
 

2.hod

spojeno (ENGE)

ANJ

1.D (S2)

(417)

 
 

4.hod

navíc

CHEK

1.C (S2)

(506)

 
 

4.hod

odpadá

CHEK

1.C (S1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ANJ

1.D (S2)

 

zrušeno

Pelcová Lucie

1.hod

odpadá

CJL

2.D

 

změna hodiny

Stáňová Miroslava

7.hod

odpadá

ZSV

2.B

 

Akce školy

Šnirch Luděk

4.hod

navíc

MAT

1.C (S1)

(302)

 
 

4.hod

odpadá

MAT

1.C (S2)

 

zrušeno

Štěpaník Aleš

5.hod

supl. (ENGE)

STT

2.C

(210)

 

Chlumská Jitka

4.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Akce školy

Bajcar Vojtěch

6.hod

supl. (ENGE)

UCP

3.C

(319)

 
 

6.hod

odpadá

STT

2.B

 

Akce školy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

HOZ

   

odpadá

 

(FLOS)

1.C

3.hod

FYZ

 

(505)

supluje

Matonoha Radomír

(FLOS)

 

4.hod

MAT

S1

(302)

navíc

Šnirch Luděk

 
 

4.hod

CHEK

S2

(506)

navíc

Orságová Kateřina

 
 

4.hod

CHEK

S1

 

odpadá

 

(ORSK)

 

4.hod

MAT

S2

 

odpadá

 

(SNIR)

1.D

1.hod

ANJ

S1

(417)

změna

Orságová Kateřina

 
 

1.hod

ANJ

S2

(417)

spojí

Orságová Kateřina

(ENGE)

 

2.hod

ANJ

S1

(417)

změna

Orságová Kateřina

 
 

2.hod

ANJ

S2

(417)

spojí

Orságová Kateřina

(ENGE)

 

7.hod

ANJ

S2

 

odpadá

 

(ORSK)

2.B

0.- 9. hod Akce školy

2.C

5.hod

STT

 

(210)

supluje

Štěpaník Aleš

(ENGE)

2.D

1.hod

ICT

 

(502)

změna

Matonoha Radomír

(PELC)

 

3.hod

ANJ

S1

(519)

supluje

Křižková Štěpánka

(ENGE)

 

4.hod

LAN

S1

(503)

spojí

Meca Jan

(ENGE)

 

4.hod

LAN

S2

(503)

změna

Meca Jan

 
 

7.hod

ZET

   

odpadá

 

(ENGE)

3.C

6.hod

UCP

 

(319)

supluje

Bajcar Vojtěch

(ENGE)

4.B

6.hod

SIV

 

(D113)

supluje

Míka Václav

(FLOS)

 

 

Suplování:   Úterý 13.11.2018

datum výpisu: 14.11.2018 (15:59)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Černoch Jakub

           

CERN

-

   

Engel Miroslav

-

-

-

-

-

BEDA

..

-

-

-

Mařáková Ivana

 

-

FLOS

             

Beránek Daniel

           

MUCH

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bedáň Květoslav

5.hod

supl. (ENGE)

GAM

2.D

(502)

 

Černý Petr

6.hod

supl. (CRNO)

LAN

3.D

(503)

 

Flosová Ludmila

2.hod

supl. (MARA)

HOZ

1.A

(403)

 

Matonoha Radomír

1.hod

odpadá

ICT

2.D

 

změna hodiny

Muchová Iva

6.hod

supl. (BER)

MAT

4.B

(401)

 

Pelcová Lucie

1.hod

změna

CJL

2.D

(318)

 

Seidler Oldřich

6.hod

přesun <<

ZSV

3.B

(320)

z 14.11. 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

HOZ

 

(403)

supluje

Flosová Ludmila

(MARA)

2.D

1.hod

CJL

 

(318)

změna

Pelcová Lucie

(MATO)

 

5.hod

GAM

 

(502)

supluje

Bedáň Květoslav

(ENGE)

3.B

6.hod

ZSV

 

(320)

přesun <<

Seidler Oldřich

z 14.11. (St) 7.hod

 

6.hod

ELE

   

odpadá

 

(ENGE)

3.D

6.hod

LAN

 

(503)

supluje

Černý Petr

(CRNO)

4.B

6.hod

MAT

 

(401)

supluje

Muchová Iva

(BER)

 

 

Źáci tříd 3.B a 4. B zajišťují Den otevřených dveří v dílnách od 3. do 7. vyučovací hodiny. Pracovní oděv a obuv jsou nutné.
Źáci tříd 3.B a 4. B zajišťují Den otevřených dveří v dílnách od 3. do 7. vyučovací hodiny. Pracovní oděv a obuv jsou nutné.

Suplování:   Středa 14.11.2018

datum výpisu: 14.11.2018 (15:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.B

     

ASK

ASK

ASK

ASK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Engel Miroslav

               

-

-

Křižková Štěpánka

 

BEDA

BEDA

             

Orságová Kateřina

-

-

-

SNIR

NIKO

MATO

..

-

-

-

Půda Břetislav

         

JURI

-

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Černoch Jakub

1.hod

změna

MAP

4.D (S2)

(225)

 
 

2.hod

změna

MAP

4.D (S2)

(225)

 
 

3.hod

změna

ALP

3.D (S1)

(503)

 
 

4.hod

změna

ALP

3.D (S1)

(503)

 
 

5.hod

navíc

ALP

2.D (S1)

(503)

 
 

5.hod

odpadá

ALP

2.D (S1)

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

ALP

2.D (S1)

(503)

 
 

6.hod

odpadá

ALP

2.D (S1)

 

zrušeno

Bedáň Květoslav

1.hod

supl. (KRIZ)

GAM

2.D (S2)

(D207)

 
 

2.hod

supl. (KRIZ)

GAM

2.D (S2)

(D207)

 
 

5.hod

odpadá

GAM

2.D (S2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

GAM

2.D (S2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

STR

4.B

 

zrušeno

Engel Miroslav

5.hod

odpadá

ELE

3.B

 

Akce školy

 

6.hod

změna

PEL

4.D (PEL)

(D201)

Žáci se přesunou do učebny D 209 -3D tisk

 

7.hod

změna

PEL

4.D (PEL)

(D201)

Žáci se přesunou do učebny D 209 -3D tisk

Flosová Ludmila

6.hod

odpadá

TEV

4.C

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

4.C

 

zrušeno

Húsek Tomáš

4.hod

změna

UCP

1.D (S1)

(D203)

 
 

5.hod

změna

UCP

1.D (S1)

(D203)

 
 

6.hod

změna

MAP

3.D (S1)

(D203)

 
 

7.hod

změna

MAP

3.D (S1)

(D203)

 

Hynštová Karla

4.hod

změna

FIF

2.A

(502)

 

Jiskrová Antonie

1.hod

navíc

EKO

4.B

(401)

 
 

1.hod

odpadá

EKO

4.C+

 

zrušeno

 

3.hod

změna

UCT

2.A

(523)

 

Juříčková Dana

3.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Akce školy

 

5.hod

supl. (PUDA)

MAT

3.C

(319)

 

Kotoučková Radka

5.hod

změna

UCT

3.A

(209)

 

Krakovská Věra

1.hod

změna

PKM

2.A

(503)

Žáci mají zadanou práci

 

5.hod

odpadá

ZSV

4.C+

 

zrušeno

Mařáková Ivana

5.hod

odpadá

ANJ

2.B

 

změna hodiny

Matonoha Radomír

5.hod

supl. (ORSK)

FYZ

1.D (S2)

(506)

 
 

6.hod

odpadá

FYZ

2.B

 

změna hodiny

Míka Václav

4.hod

změna

UCP

2.B

(D113)

 
 

4.hod

odpadá

SIV

3.B

 

Akce školy

 

5.hod

změna

UCP

2.B

(D109)

DOD

 

6.hod

změna

UCP

2.B

(D109)

DOD

 

6.hod

odpadá

SIV

4.B

 

zrušeno

Muchová Iva

2.hod

přesun <<

MAT

4.B+

(401)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

MAT

4.B+

 

na 2.hod

Königová Nikola

4.hod

supl. (ORSK)

CJL

1.D (S2)

(417)

 

Pelcová Lucie

6.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Akce školy

Rybářová Vladimíra

2.hod

přesun >>

SPS

4.C

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

SPS

4.C

(D208)

z 2.hod

 

4.hod

navíc

SPS

4.C

(D208)

 
 

5.hod

navíc

SPSS

4.C

(D208)

 
 

6.hod

navíc

SPSS

4.C

(D208)

 
 

6.hod

odpadá

MEC

3.C

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

SPS

4.C

(D208)

 
 

7.hod

odpadá

MEC

3.C

 

zrušeno

Seidler Oldřich

7.hod

přesun >>

ZSV

3.B

 

na 13.11. 6.hod

Šnirch Luděk

3.hod

spojeno (ORSK)

MAT

1.C (S1)

(302)

 

Steiner Jan

5.hod

změna

NEJ

1.A

(519)

 
 

6.hod

změna

ANJ

2.A (S1)

(519)

 

Štěpaník Aleš

1.hod

navíc

Pred

4.C

(227)

 
 

1.hod

odpadá

UCP

3.C (S2)

 

zrušeno

 

6.hod

změna

UCP

2.C (S2)

(D129)

 
 

7.hod

změna

UCP

2.C (S2)

(D129)

 

Votrubová Eva

2.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ANJ

4.C

 

zrušeno

Chlumská Jitka

1.hod

odpadá

PKM

2.A

 

změna hodiny

Beránek Daniel

3.hod

navíc

UCP

4.B

(D127)

 
 

4.hod

navíc

UCP

4.B

(D128)

 
 

4.hod

odpadá

ADGS

4.B

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

UCP

4.B

(D129)

 
 

6.hod

navíc

UCP

4.B

(D127)

 
 

7.hod

navíc

UCP

4.B

(D127)

 
 

7.hod

odpadá

SIV

2.B

 

zrušeno

Bajcar Vojtěch

1.hod

odpadá

UCP

3.C (S1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

STT

2.B

 

změna hodiny

Pánek Jiří

6.hod

změna

VPA

4.D (VPA)

(D205)

 
 

7.hod

změna

VPA

4.D (VPA)

(D205)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

NEJ

 

(519)

změna

Steiner Jan

 

1.C

3.hod

MAT

S1

(302)

spojí

Šnirch Luděk

(ORSK)

 

7.hod

UDS

   

odpadá

 

(PUDA)

1.D

4.hod

UCP

S1

(D203)

změna

Húsek Tomáš

 
 

4.hod

CJL

S2

(417)

supluje

Königová Nikola

(ORSK)

 

5.hod

UCP

S1

(D203)

změna

Húsek Tomáš

 
 

5.hod

FYZ

S2

(506)

supluje

Matonoha Radomír

(ORSK)

 

6.hod

ANJ

S1

 

odpadá

 

(ORSK)

2.A

1.hod

PKM

 

(503)

změna

Krakovská Věra

Žáci mají zadanou práci

 

3.hod

UCT

 

(523)

změna

Jiskrová Antonie

 
 

4.hod

FIF

 

(502)

změna

Hynštová Karla

 
 

6.hod

ANJ

S1

(519)

změna

Steiner Jan

 

2.B

4.hod

UCP

 

(D113)

změna

Míka Václav

(BAJC)

 

5.hod

UCP

 

(D109)

změna

Míka Václav

DOD

 

6.hod

UCP

 

(D109)

změna

Míka Václav

DOD

 

7.hod

SIV

   

odpadá

 

(BER)

2.C

6.hod

UCP

S2

(D129)

změna

Štěpaník Aleš

 
 

7.hod

UCP

S2

(D129)

změna

Štěpaník Aleš

 

2.D

1.hod

GAM

S2

(D207)

supluje

Bedáň Květoslav

(KRIZ)

 

2.hod

GAM

S2

(D207)

supluje

Bedáň Květoslav

(KRIZ)

 

5.hod

ALP

S2

(503)

navíc

Černoch Jakub

 
 

5.hod

ALP

S1

(503)

navíc

Černoch Jakub

 
 

5.hod

ALP

S1

 

odpadá

 

(CRNO)

 

5.hod

GAM

S2

 

odpadá

 

(BEDA)

 

6.hod

ALP

S2

(503)

navíc

Černoch Jakub

 
 

6.hod

ALP

S1

(503)

navíc

Černoch Jakub

 
 

6.hod

ALP

S1

 

odpadá

 

(CRNO)

 

6.hod

GAM

S2

 

odpadá

 

(BEDA)

3.A

5.hod

UCT

 

(209)

změna

Kotoučková Radka

 

3.B

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 13.11. (Út) 6.hod

 

3.- 6. hod Akce školy

3.C

1.hod

Pred

 

(227)

navíc

Štěpaník Aleš

 
 

1.hod

UCP

S1

 

odpadá

 

(BAJC)

 

1.hod

UCP

S2

 

odpadá

 

(STEP)

 

5.hod

MAT

 

(319)

supluje

Juříčková Dana

(PUDA)

 

6.hod

MEC

   

odpadá

 

(RYBA)

 

7.hod

MEC

   

odpadá

 

(RYBA)

3.D

3.hod

ALP

S1

(503)

změna

Černoch Jakub

 
 

4.hod

ALP

S1

(503)

změna

Černoch Jakub

 
 

6.hod

MAP

S1

(D203)

změna

Húsek Tomáš

 
 

7.hod

MAP

S1

(D203)

změna

Húsek Tomáš

 

4.B

1.hod

EKO

 

(401)

navíc

Jiskrová Antonie

 
 

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(JISK)

 

2.hod

MAT

 

(401)

přesun <<

Muchová Iva

z 3.hod

 

2.hod

ANJ

   

odpadá

 

(VOTR)

 

3.hod

UCP

 

(D127)

navíc

Beránek Daniel

 
 

3.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

4.hod

UCP

 

(D128)

navíc

Beránek Daniel

 
 

4.hod

ADGS

   

odpadá

 

(BER)

 

5.hod

UCP

 

(D129)

navíc

Beránek Daniel

 
 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(KRAK)

 

6.hod

UCP

 

(D127)

navíc

Beránek Daniel

 
 

6.hod

SIV

   

odpadá

 

(MIKA)

 

7.hod

UCP

 

(D127)

navíc

Beránek Daniel

 
 

7.hod

STR

   

odpadá

 

(BEDA)

4.C

1.hod

Pred

 

(227)

navíc

Štěpaník Aleš

 
 

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(JISK)

 

2.hod

MAT

 

(401)

přesun <<

Muchová Iva

z 3.hod

 

2.hod

SPS

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

SPS

 

(D208)

přesun <<

Rybářová Vladimíra

z 2.hod

 

3.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

4.hod

SPS

 

(D208)

navíc

Rybářová Vladimíra

 
 

4.hod

ANJ

   

odpadá

 

(VOTR)

 

5.hod

SPSS

 

(D208)

navíc

Rybářová Vladimíra

 
 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(KRAK)

 

6.hod

SPSS

 

(D208)

navíc

Rybářová Vladimíra

 
 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(FLOS)

 

7.hod

SPS

 

(D208)

navíc

Rybářová Vladimíra

 
 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(FLOS)

4.D

1.hod

MAP

S2

(225)

změna

Černoch Jakub

 
 

2.hod

MAP

S2

(225)

změna

Černoch Jakub

 
 

6.hod

PEL

PEL

(D201)

změna

Engel Miroslav

Žáci se přesunou do učebny D 209 -3D tisk

 

6.hod

VPA

VPA

(D205)

změna

Pánek Jiří

 
 

7.hod

PEL

PEL

(D201)

změna

Engel Miroslav

Žáci se přesunou do učebny D 209 -3D tisk

 

7.hod

VPA

VPA

(D205)

změna

Pánek Jiří

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 15.11.2018

datum výpisu: 14.11.2018 (15:59)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Engel Miroslav

-

MARA

SEID

KUBI

KUBI

-

KRIZ

..

-

-

Stáňová Miroslava

-

-

FLOS

SNIR

FLOS

-

KOTO

..

-

-

Chlumská Jitka

-

-

-

ORSK

-

PELC

-

-

-

-

Beránek Daniel

-

-

..

-

-

VOTR

-

..

-

-

Bajcar Vojtěch

-

STEP

STEP

STEP

STEP

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Flosová Ludmila

2.hod

supl. (STAN)

HOZ

1.A

(227)

 
 

4.hod

supl. (STAN)

TEV

1.D

(TELV)

 

Kotoučková Radka

6.hod

supl. (STAN)

UCT

3.A

(402)

 

Křižková Štěpánka

6.hod

změna

ANJ

2.D (S1)

(318)

 
 

6.hod

spojeno (ENGE)

ANJ

2.D (S2)

(318)

 
 

7.hod

odpadá

ANJ

2.D (S1)

 

zrušeno

Kubičík Tomáš

3.hod

spojeno (ENGE)

HOS

2.D (S2)

(503)

 
 

4.hod

spojeno (ENGE)

HOS

2.D (S2)

(503)

 

Mařáková Ivana

1.hod

spojeno (ENGE)

ANJ

4.D (S1)

(519)

 
 

1.hod

změna

ANJ

4.D (S2)

(519)

 

Orságová Kateřina

3.hod

supl. (CHLU)

DZT

1.D

(502)

Žáci mají zadanou práci

Pelcová Lucie

1.hod

přesun >>

CJL

2.B

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

CJL

2.B

(418)

z 1.hod

 

5.hod

supl. (CHLU)

CJL

2.B

(418)

 

Půda Břetislav

5.hod

navíc

STS

2.C

(210)

 

Seidler Oldřich

2.hod

supl. (ENGE)

MAT

4.D (S1)

(416)

 

Stáňová Miroslava

0.- 9. hod Dohled nad žáky

Šnirch Luděk

3.hod

supl. (STAN)

MAT

2.B

(418)

 

Štěpaník Aleš

1.hod

spojeno (BAJC)

UCP

1.C (S1)

(D128)

 
 

2.hod

spojeno (BAJC)

UCP

1.C (S1)

(D128)

 
 

3.hod

spojeno (BAJC)

UCP

1.C (S1)

(D128)

 
 

4.hod

změna

MTS

2.C (S2)

(210)

 
 

4.hod

spojeno (BAJC)

MTS

2.C (S1)

(210)

 
 

5.hod

odpadá

MTS

2.C (S2)

 

zrušeno

Votrubová Eva

5.hod

supl. (BER)

ANJ

3.B

(320)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

HOZ

 

(227)

supluje

Flosová Ludmila

(STAN)

1.C

1.hod

UCP

S1

(D128)

spojí

Štěpaník Aleš

(BAJC)

 

2.hod

UCP

S1

(D128)

spojí

Štěpaník Aleš

(BAJC)

 

3.hod

UCP

S1

(D128)

spojí

Štěpaník Aleš

(BAJC)

1.D

3.hod

DZT

 

(502)

supluje

Orságová Kateřina

Žáci mají zadanou práci

 

4.hod

TEV

 

(TELV)

supluje

Flosová Ludmila

(STAN)

2.B

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

CJL

 

(418)

přesun <<

Pelcová Lucie

z 1.hod

 

2.hod

OUV

   

odpadá

 

(BER)

 

3.hod

MAT

 

(418)

supluje

Šnirch Luděk

(STAN)

 

5.hod

CJL

 

(418)

supluje

Pelcová Lucie

(CHLU)

2.C

4.hod

MTS

S2

(210)

změna

Štěpaník Aleš

 
 

4.hod

MTS

S1

(210)

spojí

Štěpaník Aleš

(BAJC)

 

5.hod

STS

 

(210)

navíc

Půda Břetislav

 
 

5.hod

MTS

S2

 

odpadá

 

(STEP)

 

5.hod

STT

S1

 

odpadá

 

(BAJC)

2.D

3.hod

HOS

S2

(503)

spojí

Kubičík Tomáš

(ENGE)

 

4.hod

HOS

S2

(503)

spojí

Kubičík Tomáš

(ENGE)

 

6.hod

ANJ

S1

(318)

změna

Křižková Štěpánka

 
 

6.hod

ANJ

S2

(318)

spojí

Křižková Štěpánka

(ENGE)

 

7.hod

ANJ

S1

 

odpadá

 

(KRIZ)

 

7.hod

UCP

S2

 

odpadá

 

(ENGE)

3.A

6.hod

UCT

 

(402)

supluje

Kotoučková Radka

(STAN)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(STAN)

3.B

5.hod

ANJ

 

(320)

supluje

Votrubová Eva

(BER)

4.B

7.hod

ADG

   

odpadá

 

(BER)

4.D

1.hod

ANJ

S1

(519)

spojí

Mařáková Ivana

(ENGE)

 

1.hod

ANJ

S2

(519)

změna

Mařáková Ivana

 
 

2.hod

MAT

S1

(416)

supluje

Seidler Oldřich

(ENGE)

 

 

3. a 4. ročníky ukončí výuku v 11:10.
Odchod od školy je v 11:15.
Filmové představení začíná v 11:30.
Po skončení filmu výuka nepokračuje.
Oběd pro všechny je po skončení filmu!
3.A Mgr. Křížková 4. A Mgr. Stáňová
3.B Ing. Bedáň 4.B,C Mgr. Votrubová
3.C Mgr. Königová 4. D Mgr. Krakovská
3.D Mgr. Seidler
3. a 4. ročníky ukončí výuku v 11:10.
Odchod od školy je v 11:15.
Filmové představení začíná v 11:30.
Po skončení filmu výuka nepokračuje.
Oběd pro všechny je po skončení filmu!
3.A Mgr. Křížková 4. A Mgr. Stáňová
3.B Ing. Bedáň 4.B,C Mgr. Votrubová
3.C Mgr. Königová 4. D Mgr. Krakovská
3.D Mgr. Seidler

Suplování:   Pátek 16.11.2018

datum výpisu: 14.11.2018 (15:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.A

         

Absc

Absc

Absc

   

3.B

         

Absc

Absc

Absc

   

3.C

         

Absc

Absc

Absc

   

3.D

         

Absc

Absc

Absc

   

4.A

         

Absc

Absc

Absc

   

4.B

         

Absc

Absc

Absc

   

4.C

         

Absc

Absc

Absc

   

4.D

         

Absc

Absc

Absc

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bedáň Květoslav

         

-

-

-

   

Krakovská Věra

         

-

..

-

   

Křižková Štěpánka

         

-

JURI

-

   

Königová Nikola

         

..

..

-

   

Seidler Oldřich

         

..

-

-

   

Stáňová Miroslava

         

..

..

-

   

Votrubová Eva

         

..

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bedáň Květoslav

5.- 7. hod Dohled nad žáky

Flosová Ludmila

7.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Obecná absence třídy

Jiskrová Antonie

5.hod

odpadá

FIN

3.A

 

Obecná absence třídy

Juříčková Dana

2.hod

odpadá

ANJ

4.A

 

zrušeno

 

6.hod

spojeno (KRIZ)

ANJ

1.C (S2)

(519)

 

Kotoučková Radka

5.hod

odpadá

UCT

4.A

 

Obecná absence třídy

Krakovská Věra

5.- 7. hod Dohled nad žáky

Křižková Štěpánka

5.- 7. hod Dohled nad žáky

Mařáková Ivana

5.hod

odpadá

ANJ

4.D (S2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ANJ

4.D (S2)

 

Obecná absence třídy

Matonoha Radomír

5.hod

přesun <<

FYZ

2.D

(505)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

FYZ

2.D

 

na 5.hod

Míka Václav

5.hod

odpadá

SIV

4.B

 

Obecná absence třídy

Muchová Iva

2.hod

navíc

MAT

4.A

(405)

 

Königová Nikola

5.- 7. hod Dohled nad žáky

Půda Břetislav

6.hod

odpadá

STT

3.C

 

Obecná absence třídy

Seidler Oldřich

5.- 7. hod Dohled nad žáky

Stáňová Miroslava

5.- 7. hod Dohled nad žáky

Votrubová Eva

5.- 7. hod Dohled nad žáky

Pecháček Jaroslav

5.hod

odpadá

OUV

3.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OUV

3.B

 

Obecná absence třídy

Zdvyhal Milan

5.hod

odpadá

GAM

4.D (S1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

GAM

4.D (S1)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

6.hod

ANJ

S2

(519)

spojí

Juříčková Dana

(KRIZ)

2.D

5.hod

FYZ

 

(505)

přesun <<

Matonoha Radomír

z 6.hod

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(SEID)

 

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

5.- 7. hod Obecná absence třídy

3.B

5.- 7. hod Obecná absence třídy

3.C

5.- 7. hod Obecná absence třídy

3.D

5.- 7. hod Obecná absence třídy

4.A

2.hod

MAT

 

(405)

navíc

Muchová Iva

 
 

2.hod

ANJ

   

odpadá

 

(JURI)

 

5.- 7. hod Obecná absence třídy

4.B

5.- 7. hod Obecná absence třídy

4.C

5.- 7. hod Obecná absence třídy

4.D

5.- 7. hod Obecná absence třídy

3. a 4. ročníky ukončí výuku v 11:10.
Odchod od školy je v 11:15.
Filmové představení začíná v 11:30.
Po skončení filmu výuka nepokračuje.
Oběd pro všechny je po skončení filmu!
3.A Mgr. Křížková 4. A Mgr. Stáňová
3.B Ing. Bedáň 4.B,C Mgr. Votrubová
3.C Mgr. Königová 4. D Mgr. Krakovská
3.D Mgr. Seidler
3. a 4. ročníky ukončí výuku v 11:10.
Odchod od školy je v 11:15.
Filmové představení začíná v 11:30.
Po skončení filmu výuka nepokračuje.
Oběd pro všechny je po skončení filmu!
3.A Mgr. Křížková 4. A Mgr. Stáňová
3.B Ing. Bedáň 4.B,C Mgr. Votrubová
3.C Mgr. Königová 4. D Mgr. Krakovská
3.D Mgr. Seidler

 

Zpracováno v systému Bakaláři