2. ročníky píší 1. vyučovací hodinu srovnávací test z ČJL.
2. ročníky píší 1. vyučovací hodinu srovnávací test z ČJL.

Suplování:   Pondělí 21.1.2019

datum výpisu: 21.1.2019 (14:01)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Mařáková Ivana

-

-

VOTR

..

-

MATO

STEI

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Flosová Ludmila

1.hod

změna

CJL

2.B

(418)

Srovnávací test

 

6.hod

přesun <<

HOZ

1.A

(403)

z 7.hod

 

6.hod

přesun >>

TEV

4.B

 

na 25.1. 8.hod

 

7.hod

přesun >>

HOZ

1.A

 

na 6.hod

Jiskrová Antonie

6.hod

přesun >>

EKO

4.D

 

na 24.1. 3.hod

Krakovská Věra

1.hod

změna

CJL

2.A

(523)

Srovnávací test

Křižková Štěpánka

3.hod

přesun <<

CJL

1.A

(403)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CJL

1.A

 

na 3.hod

Matonoha Radomír

5.hod

supl. (MARA)

ICT

2.B

(502)

 

Muchová Iva

5.hod

změna

MATS

4.A (MATs)+

(227)

 

Šnirch Luděk

1.hod

změna

CJL

2.C

(210)

Srovnávací test

Steiner Jan

6.hod

změna

ANJ

2.A (S1)

(523)

 
 

6.hod

spojeno (MARA)

ANJ

2.A (S2)

(523)

 

Votrubová Eva

2.hod

změna

ANJ

2.C (S1)

(210)

 
 

2.hod

spojeno (MARA)

ANJ

2.C (S2)

(210)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

CJL

 

(403)

přesun <<

Křižková Štěpánka

z 6.hod

 

3.hod

ANJ

   

odpadá

 

(MARA)

 

6.hod

HOZ

 

(403)

přesun <<

Flosová Ludmila

z 7.hod

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

HOZ

   

přesun >>

 

na 6.hod

2.A

1.hod

CJL

 

(523)

změna

Krakovská Věra

Srovnávací test

 

6.hod

ANJ

S1

(523)

změna

Steiner Jan

 
 

6.hod

ANJ

S2

(523)

spojí

Steiner Jan

(MARA)

2.B

1.hod

CJL

 

(418)

změna

Flosová Ludmila

Srovnávací test

 

5.hod

ICT

 

(502)

supluje

Matonoha Radomír

(MARA)

2.C

1.hod

CJL

 

(210)

změna

Šnirch Luděk

Srovnávací test

 

2.hod

ANJ

S1

(210)

změna

Votrubová Eva

 
 

2.hod

ANJ

S2

(210)

spojí

Votrubová Eva

(MARA)

4.A

5.hod

MATS

MATs

(227)

změna

Muchová Iva

 

4.B

5.hod

MATS

MATs

(227)

změna

Muchová Iva

 
 

6.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 25.1. (Pá) 8.hod

4.C

5.hod

MATS

MATs

(227)

změna

Muchová Iva

 

4.D

5.hod

MATS

MATs

(227)

změna

Muchová Iva

 
 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 24.1. (Čt) 3.hod

 

 

Suplování:   Úterý 22.1.2019

datum výpisu: 21.1.2019 (14:01)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Votrubová Eva

 

STEI

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

209

     

ABS

ABS

ABS

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Flosová Ludmila

6.hod

změna

TEV

4.D

(mim)

 
 

7.hod

přesun <<

TEV

4.D

(mim)

z 24.1. 3.hod

Jiskrová Antonie

1.hod

změna

EKO

4.C+

(mim)

Návštěva KB Bruntál.

 

3.hod

změna

EKO

1.A

(402)

 
 

4.hod

změna

FIN

1.A

(403)

 

Muchová Iva

4.hod

změna

MAT

4.B+

(227)

 
 

5.hod

změna

MAT

4.A

(227)

 

Steiner Jan

1.hod

změna

ANJ

3.D (S2)

(404)

Do příchodu p. Votrubové bude hodina spojena.

 

1.hod

spojeno (VOTR)

ANJ

3.D (S1)

(404)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

EKO

 

(402)

změna

Jiskrová Antonie

 
 

4.hod

FIN

 

(403)

změna

Jiskrová Antonie

 

3.D

1.hod

ANJ

S2

(404)

změna

Steiner Jan

Do příchodu p. Votrubové bude hodina spojena.

 

1.hod

ANJ

S1

(404)

spojí

Steiner Jan

Do příchodu p. Votrubové bude hodina spojena.

4.A

5.hod

MAT

 

(227)

změna

Muchová Iva

 

4.B

1.hod

EKO

 

(mim)

změna

Jiskrová Antonie

Návštěva KB Bruntál.

 

4.hod

MAT

 

(227)

změna

Muchová Iva

 

4.C

1.hod

EKO

 

(mim)

změna

Jiskrová Antonie

Návštěva KB Bruntál.

 

4.hod

MAT

 

(227)

změna

Muchová Iva

 

4.D

6.hod

TEV

 

(mim)

změna

Flosová Ludmila

 
 

7.hod

TEV

 

(mim)

přesun <<

Flosová Ludmila

z 24.1. (Čt) 3.hod

 

 

1. ročníky píší 2. vyučovací hodinu srovnávací test z ČJL.
1. ročníky píší 2. vyučovací hodinu srovnávací test z ČJL.

Suplování:   Středa 23.1.2019

datum výpisu: 21.1.2019 (14:01)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Juříčková Dana

       

KRIZ

-

-

-

   

Křišťanová Alena

 

-

-

             

Křižková Štěpánka

 

ENGE

ENGE

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Engel Miroslav

1.hod

supl. (KRIZ)

UCP

2.D (S2)

(225)

 
 

2.hod

supl. (KRIZ)

UCP

2.D (S2)

(225)

 

Křižková Štěpánka

4.hod

spojeno (JURI)

ANJ

3.C (S1)

(519)

 
 

4.hod

změna

ANJ

3.C (S2)

(519)

Žáci budou mít zadanou práci

Změny v rozvrzích tříd:

2.D

1.hod

UCP

S2

(225)

supluje

Engel Miroslav

(KRIZ)

 

2.hod

UCP

S2

(225)

supluje

Engel Miroslav

(KRIZ)

3.C

4.hod

ANJ

S1

(519)

spojí

Křižková Štěpánka

Žáci budou mít zadanou práci

 

4.hod

ANJ

S2

(519)

změna

Křižková Štěpánka

Žáci budou mít zadanou práci

 

Zpracováno v systému Bakaláři