Suplování:   Pondělí 29.5.2017

datum výpisu: 26.5.2017 (13:49)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.D

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4EPR

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Friedlová Barbora

KOTO

..

-

..

..

....

..

-

-

Krakovská Věra

       

..

....

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bedáň Květoslav

6.hod

odpadá

KSM

4.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

KSM

4.C

 

Obecná absence třídy

Černý Petr

4.hod

odpadá

OUV

4.B

 

Obecná absence třídy

Engel Miroslav

6.hod

odpadá

HOS

4.D

 

Obecná absence třídy

Jiskrová Antonie

2.hod

odpadá

EKO

4.C

 

Obecná absence třídy

Juříčková Dana

3.hod

odpadá

MAT

4EPR

 

Obecná absence třídy

König Pavel

1.hod

odpadá

FIF

4.A

 

Obecná absence třídy

Kotoučková Radka

1.hod

supl. (FRIE)

PVD

3.A

(403)

 
 

1.hod

odpadá

UCT

4EPR

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

UCT

4.A

 

Obecná absence třídy

Krakovská Věra

3.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Obecná absence třídy

Křižková Štěpánka

3.hod

odpadá

ANJ

4.C (S2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.D

 

Obecná absence třídy

Kučminová Irena

6.hod

odpadá

CJL

4EPR

 

Obecná absence třídy

Mařáková Ivana

7.hod

odpadá

ANJ

4.A

 

Obecná absence třídy

Meca Jan

2.hod

odpadá

STP

4.D

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

STP

4.D

 

Obecná absence třídy

Míka Václav

6.hod

odpadá

DPP

4.B

 

Obecná absence třídy

Muchová Iva

4.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

4.A

 

Obecná absence třídy

Königová Nikola

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ZSV

4EPR+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ZSV

4.B

 

Obecná absence třídy

Pelcová Lucie

2.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

Obecná absence třídy

Seidler Oldřich

1.hod

odpadá

MAT

4.D

 

Obecná absence třídy

Stáňová Miroslava

1.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Obecná absence třídy

Steiner Jan

3.hod

odpadá

ANJ

4.C (S1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NEJ

4EPR

 

Obecná absence třídy

Beránek Daniel

3.hod

odpadá

ADG

4.B

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

PVD

 

(403)

supluje

Kotoučková Radka

(FRIE)

3.B

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(KRAK)

3.C

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(KRAK)

4.B

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4.C

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4.D

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4EPR

1.- 9. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Úterý 30.5.2017

datum výpisu: 26.5.2017 (13:49)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.D

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4EPR

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bedáň Květoslav

     

KUCM

..

-

-

   

Friedlová Barbora

KRAK

..

-

-

-

-

-

-

-

Juříčková Dana

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Engel Miroslav

6.hod

odpadá

HOS

4.D

 

Obecná absence třídy

Flosová Ludmila

4.hod

odpadá

TEV

4EPR

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

4EPR

 

Obecná absence třídy

Jiskrová Antonie

3.hod

odpadá

EKO

4.D

 

Obecná absence třídy

Juříčková Dana

2.hod

odpadá

ANJ

4EPR

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

4EPR

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ANJ

4EPR

 

Obecná absence třídy

König Pavel

2.hod

odpadá

OBC

4.A (OPČ)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FIF

4.A

 

Obecná absence třídy

Kotoučková Radka

2.hod

odpadá

UCT

4.A (OA)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

UCT

4.A

 

Obecná absence třídy

Krakovská Věra

1.hod

supl. (FRIE)

CJL

3.A (FIT)

(402)

 
 

6.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ZSV

4.C

 

Obecná absence třídy

Křižková Štěpánka

1.hod

odpadá

ANJS

4EPR (ANJS)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ANJ

4.D

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ANJ

4.C (S2)

 

Obecná absence třídy

Kučminová Irena

4.hod

supl. (BEDA)

CJL

1.B

(320)

 

Mařáková Ivana

1.hod

odpadá

ANJS

4.A (ANJS)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AOK

4.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A

 

Obecná absence třídy

Matonoha Radomír

8.hod

odpadá

FYZs

4EPR (FYZs)+

 

Obecná absence třídy

Königová Nikola

4.hod

odpadá

CJL

4.D

 

Obecná absence třídy

Pelcová Lucie

1.hod

odpadá

ANJS

4.D (ANS2)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

Obecná absence třídy

Půda Břetislav

4.hod

odpadá

STT

4.C

 

Obecná absence třídy

Rybářová Vladimíra

2.hod

odpadá

SPSS

4.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

SPS

4.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SPS

4.C

 

Obecná absence třídy

Seidler Oldřich

5.hod

odpadá

MAT

4.D

 

Obecná absence třídy

Stáňová Miroslava

6.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Obecná absence třídy

Šnirch Luděk

4.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Obecná absence třídy

Steiner Jan

1.hod

odpadá

ANJS

4.C (ANJS)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ANJ

4.C (S1)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

CJL

 

(320)

supluje

Kučminová Irena

(BEDA)

3.A

1.hod

CJL

FIT

(402)

supluje

Krakovská Věra

(FRIE)

4.B

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4.C

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4.D

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4EPR

1.- 9. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Středa 31.5.2017

datum výpisu: 26.5.2017 (13:49)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.D

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4EPR

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Černý Petr

5.hod

odpadá

OUV

4.B

 

Obecná absence třídy

Engel Miroslav

1.hod

odpadá

PEL

4.D (S1)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PEL

4.D (S1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

HOS

4.D

 

Obecná absence třídy

Friedlová Barbora

1.hod

odpadá

PVO

4EPR

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

EKC

4.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

EKO

4.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SLU

4.A (OPČ)

 

Obecná absence třídy

Húsek Tomáš

3.hod

odpadá

ROB

4.D (ROB)

 

Obecná absence třídy

Juříčková Dana

6.hod

navíc

MAT

1.C

(319)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

4EPR

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AOK

4EPR

 

Obecná absence třídy

König Pavel

2.hod

odpadá

OBC

4EPR

 

Obecná absence třídy

Kotoučková Radka

1.hod

odpadá

EKO

4.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FIF

4EPR

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

UCT

4EPR

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

UCT

4.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

EKO

4.A (OA)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

EKO

4.A (OA)

 

Obecná absence třídy

Krakovská Věra

2.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Obecná absence třídy

Křižková Štěpánka

1.hod

odpadá

ANJ

4.C (S2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.D

 

Obecná absence třídy

Kučminová Irena

5.hod

odpadá

CJL

4EPR

 

Obecná absence třídy

Mařáková Ivana

4.hod

odpadá

ANJ

4.A

 

Obecná absence třídy

Meca Jan

3.hod

odpadá

LAN

4.D (LAN)

 

Obecná absence třídy

Königová Nikola

4.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CJL

1.C

 

zrušeno

Pelcová Lucie

2.hod

odpadá

ANJ

4.B

 

Obecná absence třídy

Rybářová Vladimíra

3.hod

odpadá

SPS

4.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SPSS

4.C

 

Obecná absence třídy

Seidler Oldřich

6.hod

odpadá

MAT

4.D

 

Obecná absence třídy

Stáňová Miroslava

3.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Obecná absence třídy

Šnirch Luděk

1.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Obecná absence třídy

Steiner Jan

1.hod

odpadá

ANJ

4.C (S1)

 

Obecná absence třídy

Štěpaník Aleš

5.hod

odpadá

UCP

4.C (S1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

UCP

4.C (S1)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

UCP

4.C (S1)

 

Obecná absence třídy

Beránek Daniel

6.hod

odpadá

ADGS

4.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ADG

4.B

 

Obecná absence třídy

Bajcar Vojtěch

5.hod

odpadá

UCP

4.C (S2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

UCP

4.C (S2)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

UCP

4.C (S2)

 

Obecná absence třídy

Pánek Jiří

1.hod

odpadá

VPA

4.D (VPA)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

VPA

4.D (VPA)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

6.hod

MAT

 

(319)

navíc

Juříčková Dana

 
 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(NIKO)

4.B

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4.C

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4.D

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

1.- 9. hod Obecná absence třídy

4EPR

1.- 9. hod Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři