Suplování:   Pondělí 29.11.2021

datum výpisu: 1.12.2021 (12:20)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

Engel Miroslav

       

-

-

..

..

-

Friedlová Barbora

HYNS

HYNS

-

-

-

-

SULV

-

-

Húsek Tomáš

           

..

..

-

Hynštová Karla

   

-

           

Krakovská Věra

   

-

-

         

Křižková Štěpánka

KUB

SUKP

SULV

..

-

-

-

-

-

Muchová Iva

   

-

-

         

Šulkovský Lukáš

-

BOXA

-

-

-

-

..

-

-

Škopík Zdeněk

BAJC

BAJC

BAJC

-

-

-

CESE

CESE

CESE

Chlumská Jitka

-

PUDA

BOXA

SULV

-

POS

-

-

-

Beránek Daniel

....

-

             

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

127

             

ABS

ABS

523

   

ABS

ABS

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Češek Stanislav

6.hod

spojeno (SKO)

UCP

1.B (S2)

(D127)

 
 

7.hod

spojeno (SKO)

UCP

1.B (S2)

(D127)

 
 

8.hod

spojeno (SKO)

UCP

1.B (S2)

(D127)

 

Hynštová Karla

1.hod

změna

FIF

2.A (S2)

(404)

 
 

1.hod

spojeno (FRIE)

EKO

2.A (S1)

(404)

 
 

2.hod

změna

PVD

3.A (PVD)

(210)

 
 

2.hod

spojeno (FRIE)

FIT

3.A (FIT)

(210)

 

Jiskrová Antonie

7.hod

odpadá

EKO

3.A

 

zrušeno

Kotoučková Radka

1.hod

odpadá

HVS

1.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PVD

3.A (PVD)

 

změna hodiny

 

5B.hod

odpadá

NESF

4.A (NESF)

 

změna hodiny

 

6.hod

odpadá

EKO

4.A

 

změna hodiny

Kubeša Karel

1.hod

supl. (KRIZ)

STT

2.C

(127)

 

Mařáková Ivana

6.hod

změna

ANJ

4.A

(127)

 

Muchová Iva

5B.hod

změna

MATs

4.D (MAs1)+

(227)

 

Pospíšil Lukáš

5B.hod

spojeno (CHLU)

HOS

1.D (S2)

(501)

 

Půda Břetislav

2.hod

supl. (CHLU)

DZT

1.C

(209)

 

Seidler Oldřich

5B.hod

změna

MAT

4.A (NESF)

(402)

 

Šulkovská Veronika

3.hod

supl. (KRIZ)

CJLs

4.A

(417)

 
 

4.hod

supl. (CHLU)

DZT

1.B+

(502)

 
 

6.hod

spojeno (FRIE)

EKO

2.A (S2)

(404)

 

Ulbrich Pavel

1.hod

navíc

HOZ

1.A

(523)

 

Sukupová Šárka

2.hod

supl. (KRIZ)

CHEK

1.B

(416)

 

Boxanová Iva

2.hod

supl. (SUL)

ZSV

1.E

(303)

 
 

3.hod

supl. (CHLU)

DZT

1.A

(502)

 

Bajcar Vojtěch

1.hod

spojeno (SKO)

UCP

3.C (S2)

(D130)

 
 

2.hod

spojeno (SKO)

UCP

3.C (S2)

(D130)

 
 

3.hod

spojeno (SKO)

UCP

3.C (S2)

(D130)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

HOZ

 

(523)

navíc

Ulbrich Pavel

 
 

1.hod

HVS

   

odpadá

 

(KOTO)

 

3.hod

DZT

 

(502)

supluje

Boxanová Iva

(CHLU)

1.B

2.hod

CHEK

 

(416)

supluje

Sukupová Šárka

(KRIZ)

 

4.hod

DZT

 

(502)

supluje

Šulkovská Veronika

(CHLU)

 

6.hod

UCP

S2

(D127)

spojí

Češek Stanislav

(SKO)

 

7.hod

UCP

S2

(D127)

spojí

Češek Stanislav

(SKO)

 

8.hod

UCP

S2

(D127)

spojí

Češek Stanislav

(SKO)

1.C

2.hod

DZT

 

(209)

supluje

Půda Břetislav

(CHLU)

1.D

5B.hod

HOS

S2

(501)

spojí

Pospíšil Lukáš

(CHLU)

1.E

2.hod

ZSV

 

(303)

supluje

Boxanová Iva

(SUL)

 

4.hod

DZT

 

(502)

supluje

Šulkovská Veronika

(CHLU)

2.A

1.hod

FIF

S2

(404)

změna

Hynštová Karla

 
 

1.hod

EKO

S1

(404)

spojí

Hynštová Karla

(FRIE)

 

6.hod

EKO

S2

(404)

spojí

Šulkovská Veronika

(FRIE)

2.C

1.hod

STT

 

(127)

supluje

Kubeša Karel

(KRIZ)

 

6.hod

ATM

   

odpadá

 

(SUL)

2.D

6.hod

UCP

S1

 

odpadá

 

(HUSE)

 

6.hod

UCP

S2

 

odpadá

 

(ENGE)

 

7.hod

UCP

S1

 

odpadá

 

(HUSE)

 

7.hod

UCP

S2

 

odpadá

 

(ENGE)

3.A

2.hod

PVD

PVD

(210)

změna

Hynštová Karla

(KOTO)

 

2.hod

FIT

FIT

(210)

spojí

Hynštová Karla

(FRIE)

 

7.hod

EKO

   

odpadá

 

(JISK)

3.C

1.hod

UCP

S2

(D130)

spojí

Bajcar Vojtěch

(SKO)

 

2.hod

UCP

S2

(D130)

spojí

Bajcar Vojtěch

(SKO)

 

3.hod

UCP

S2

(D130)

spojí

Bajcar Vojtěch

(SKO)

4.A

3.hod

CJLs

 

(417)

supluje

Šulkovská Veronika

(KRIZ)

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(KRIZ)

 

5B.hod

MATs

MATs

(227)

změna

Muchová Iva

 
 

5B.hod

MAT

NESF

(402)

změna

Seidler Oldřich

(KOTO)

 

6.hod

ANJ

 

(127)

změna

Mařáková Ivana

(KOTO)

4.B

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(KRIZ)

4.D

5B.hod

MATs

MAs1

(227)

změna

Muchová Iva

 

 

 

Suplování:   Úterý 30.11.2021

datum výpisu: 1.12.2021 (12:20)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

1.A

           

Absc

Absc

Absc

1.B

           

Absc

Absc

Absc

1.C

           

Absc

Absc

Absc

1.D

           

Absc

Absc

Absc

1.E

           

Absc

Absc

Absc

2.A

           

Absc

Absc

Absc

2.B

           

Absc

Absc

Absc

2.C

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

Absc

Absc

Absc

2.D

           

Absc

Absc

Absc

3.A

             

Absc

Absc

3.B

             

Absc

Absc

3.C

             

Absc

Absc

3.D

             

Absc

Absc

4.A

             

Absc

Absc

4.B

             

Absc

Absc

4.C

             

Absc

Absc

4.D

             

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

Bedáň Květoslav

 

JISK

-

BRNA

-

-

..

   

Češek Stanislav

 

-

-

-

-

-

-

   

Engel Miroslav

 

-

-

-

PAZ

-

-

..

-

Friedlová Barbora

....

SULV

..

-

-

VOTR

-

-

-

Húsek Tomáš

-

-

MARA

PAZ

-

-

....

..

-

Juříčková Dana

-

               

Křižková Štěpánka

....

SULV

-

BRNA

-

ULBR

-

-

-

Kubeša Karel

..

MARA

PUDA

-

..

-

..

..

-

Orságová Kateřina

-

-

             

Šulkovský Lukáš

-

-

SUKP

-

-

CERN

..

-

-

Škopík Zdeněk

BEDA

-

STAN

..

BRNA

-

..

..

-

Beránek Daniel

 

-

JURI

..

BRNA

-

..

   

Bocián Marek

 

-

SUKP

-

-

SUKP

..

   

Bajcar Vojtěch

 

JISK

-

-

-

-

     

Pánek Jiří

 

-

-

-

-

-

-

   

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

129

 

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

   

D207

 

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

   

225

 

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

   

D130

 

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

   

D113

 

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bedáň Květoslav

1.hod

supl. (SKO)

KSM

2.B

(D208)

 
 

7.hod

odpadá

MET

2.A (S2M)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

MET

2.A (S2M)

 

Obecná absence třídy

Černý Petr

5B.hod

supl. (SUL)

LAN

3.D (S1)

(228)

 

Jiskrová Antonie

2.hod

spojeno (BAJC)

EKO

4.C (S1)

(503)

 
 

2.hod

supl. (BEDA)

EKO

4.C (S2)

(503)

 
 

3.hod

přesun <<

EKO

4.B

(502)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

EKO

4.B

 

na 3.hod

Juříčková Dana

3.hod

supl. (BER)

MAT

2.B

(402)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

2.D (S1)

 

Obecná absence třídy

Kotoučková Radka

7.hod

odpadá

UCT

4.A

 

Obecná absence třídy

Krakovská Věra

5B.hod

navíc

CJL

4.C

(302)

 
 

5B.hod

odpadá

CJL

4.C (S2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CJL

4.C (S1)

 

zrušeno

Mařáková Ivana

2.hod

supl. (KUB)

ANJ

1.C

(127)

 
 

3.hod

supl. (HUSE)

ANJ

3.D (S2)

(127)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

1.C

 

Obecná absence třídy

Matonoha Radomír

4.hod

navíc

FYZ

3.B

(505)

 
 

4.hod

odpadá

FYZ

2.C

 

Akce školy

 

5B.hod

odpadá

FYZs

4.D (FYZs)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

FYZ

3.B

 

Obecná absence třídy

Muchová Iva

3.hod

navíc

MATs

4.A (MAs2)

(417)

 
 

3.hod

odpadá

MATs

4.A (MAs2)+

 

zrušeno

 

6.hod

změna

MATs

4.D (MAs1)+

(417)

 

Orságová Kateřina

7.hod

odpadá

ANJ

4.D (S1)

 

Obecná absence třídy

Pelcová Lucie

6.hod

odpadá

NEJ

2.A (S1)

 

Obecná absence třídy

Pospíšil Lukáš

1.hod

navíc

HOS

1.D (S1)

(502)

 
 

1.hod

změna

HOS

1.D (S2)

(502)

 
 

2.hod

změna

HOS

1.D (S2)

(D208)

 

Půda Břetislav

1.hod

odpadá

MEC

2.C

 

Akce školy

 

3.hod

supl. (KUB)

STS

1.C

(320)

 
 

3.hod

odpadá

STS

2.C

 

Akce školy

 

7.hod

odpadá

SPS

4.C (S1)

 

Obecná absence třídy

Sobotíková Eva

1.hod

odpadá

MAT

1.D (S1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Akce školy

 

7.hod

odpadá

MAT

1.D

 

Obecná absence třídy

Stáňová Miroslava

3.hod

supl. (SKO)

TEV

3.B

(TELV)

 
 

7.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Obecná absence třídy

Šnirch Luděk

7.hod

odpadá

MAT

1.A (S2)

 

Obecná absence třídy

Šulkovská Veronika

2.hod

spojeno (KRIZ)

FIF

2.A (S2)

(404)

 
 

2.hod

supl. (FRIE)

FIF

2.A (S1)

(404)

 
 

6.hod

odpadá

PKM

2.A (S2)

 

Obecná absence třídy

Ulbrich Pavel

5B.hod

supl. (KRIZ)

TEV

3.D (S2)

(TELV)

 
 

6.hod

odpadá

HOZ

1.A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

4.C (S2)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

TEV

4.C (S2)

 

Obecná absence třídy

Sukupová Šárka

3.hod

spojeno (BOCI)

MAT

3.C (S2)

(405)

 
 

3.hod

supl. (SUL)

MAT

3.C (S1)

(405)

 
 

5B.hod

supl. (BOCI)

MAT

3.C (S1)

(405)

 
 

6.hod

odpadá

ICT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CHEK

1.A (S1)

 

Obecná absence třídy

Votrubová Eva

5B.hod

supl. (FRIE)

ANJ

4.B (PODs)

(519)

 

Chlumská Jitka

7.hod

odpadá

FYZ

3.D (S1)

 

Obecná absence třídy

Beránek Daniel

7.hod

odpadá

UCP

2.B (S2)

 

Obecná absence třídy

Bocián Marek

7.hod

odpadá

MTS

2.C

 

Obecná absence třídy

Brňáková Táňa

3.hod

navíc

CJL

4.D

(318)

 
 

4.hod

supl. (BEDA)

CJLs

4.C (S1)

(302)

 
 

4.hod

spojeno (KRIZ)

CJLs

4.C (S2)

(302)

 
 

5A.hod

supl. (SKO)

CJL

2.B (S1)

(402)

 
 

5A.hod

spojeno (BER)

CJL

2.B (S2)

(402)

 
 

6.hod

odpadá

CJL

1.D

 

Obecná absence třídy

Bajcar Vojtěch

7.hod

odpadá

STT

3.C (S1)

 

Obecná absence třídy

Paveza Václav

4.hod

supl. (HUSE)

GAM

3.D (S2)

(D208)

 
 

5A.hod

supl. (ENGE)

GAM

2.D (S1)

(D208)

 
 

6.hod

odpadá

GAM

2.D (S2)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

GAM

2.D (S2)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.- 8. hod Obecná absence třídy

1.B

6.- 8. hod Obecná absence třídy

1.C

1.hod

UCP

   

odpadá

 

(KUB)

 

2.hod

ANJ

 

(127)

supluje

Mařáková Ivana

(KUB)

 

3.hod

STS

 

(320)

supluje

Půda Břetislav

(KUB)

 

6.- 8. hod Obecná absence třídy

1.D

1.hod

HOS

S1

(502)

navíc

Pospíšil Lukáš

 
 

1.hod

HOS

S2

(502)

změna

Pospíšil Lukáš

 
 

1.hod

MAT

S1

 

odpadá

 

(SOB)

 

2.hod

HOS

S2

(D208)

změna

Pospíšil Lukáš

 
 

6.- 8. hod Obecná absence třídy

1.E

6.- 8. hod Obecná absence třídy

2.A

2.hod

FIF

S2

(404)

spojí

Šulkovská Veronika

(KRIZ)

 

2.hod

FIF

S1

(404)

supluje

Šulkovská Veronika

(FRIE)

 

6.- 8. hod Obecná absence třídy

2.B

1.hod

KSM

 

(D208)

supluje

Bedáň Květoslav

(SKO)

 

3.hod

MAT

 

(402)

supluje

Juříčková Dana

(BER)

 

5A.hod

CJL

S1

(402)

supluje

Brňáková Táňa

(SKO)

 

5A.hod

CJL

S2

(402)

spojí

Brňáková Táňa

(BER)

 

6.- 8. hod Obecná absence třídy

2.C

1.- 5B. hod Akce školy

 

6.- 8. hod Obecná absence třídy

2.D

5A.hod

GAM

S1

(D208)

supluje

Paveza Václav

(ENGE)

 

6.- 8. hod Obecná absence třídy

3.A

7., 8. hod Obecná absence třídy

3.B

3.hod

TEV

 

(TELV)

supluje

Stáňová Miroslava

(SKO)

 

4.hod

FYZ

 

(505)

navíc

Matonoha Radomír

 
 

4.hod

OUV

   

odpadá

 

(SKO)

 

6.hod

MAP

   

odpadá

 

(BEDA)

 

7., 8. hod Obecná absence třídy

3.C

3.hod

MAT

S2

(405)

spojí

Sukupová Šárka

(BOCI)

 

3.hod

MAT

S1

(405)

supluje

Sukupová Šárka

(SUL)

 

5B.hod

MAT

S1

(405)

supluje

Sukupová Šárka

(BOCI)

 

6.hod

STT

S2

 

odpadá

 

(KUB)

 

7., 8. hod Obecná absence třídy

3.D

3.hod

ANJ

S2

(127)

supluje

Mařáková Ivana

(HUSE)

 

4.hod

GAM

S2

(D208)

supluje

Paveza Václav

(HUSE)

 

5B.hod

LAN

S1

(228)

supluje

Černý Petr

(SUL)

 

5B.hod

TEV

S2

(TELV)

supluje

Ulbrich Pavel

(KRIZ)

 

7., 8. hod Obecná absence třídy

4.A

3.hod

MATs

MAs2

(417)

navíc

Muchová Iva

 
 

3.hod

MATs

MAs2

 

odpadá

 

(MUCH)

 

6.hod

MATs

MATs

(417)

změna

Muchová Iva

 
 

7., 8. hod Obecná absence třídy

4.B

3.hod

EKO

 

(502)

přesun <<

Jiskrová Antonie

z 6.hod

 

3.hod

MATs

MATs

 

odpadá

 

(MUCH)

 

4.hod

MAP

   

odpadá

 

(BER)

 

5B.hod

ANJ

PODs

(519)

supluje

Votrubová Eva

(FRIE)

 

5B.hod

FYZs

FYZs

 

odpadá

 

(MATO)

 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7., 8. hod Obecná absence třídy

4.C

2.hod

EKO

S1

(503)

spojí

Jiskrová Antonie

(BAJC)

 

2.hod

EKO

S2

(503)

supluje

Jiskrová Antonie

(BEDA)

 

3.hod

MATs

MATs

(417)

navíc

Muchová Iva

 
 

3.hod

MATs

MATs

 

odpadá

 

(MUCH)

 

3.hod

PODs

PODs

 

odpadá

 

(FRIE)

 

4.hod

CJLs

S1

(302)

supluje

Brňáková Táňa

(BEDA)

 

4.hod

CJLs

S2

(302)

spojí

Brňáková Táňa

(KRIZ)

 

5B.hod

CJL

 

(302)

navíc

Krakovská Věra

 
 

5B.hod

CJL

S2

 

odpadá

 

(KRAK)

 

5B.hod

FYZs

FYZs

 

odpadá

 

(MATO)

 

6.hod

CJL

S1

 

odpadá

 

(KRAK)

 

7., 8. hod Obecná absence třídy

4.D

3.hod

CJL

 

(318)

navíc

Brňáková Táňa

 
 

3.hod

PODs

PODs

 

odpadá

 

(FRIE)

 

5B.hod

FYZs

FYZs

 

odpadá

 

(MATO)

 

6.hod

MATs

MAs1

(417)

změna

Muchová Iva

 
 

7., 8. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Středa 1.12.2021

datum výpisu: 1.12.2021 (12:20)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

2.A

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

ASK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

Engel Miroslav

ULBR

ULBR

PELC

PAZ

-

-

-

..

-

Friedlová Barbora

-

JISK

JISK

-

-

-

..

..

-

Húsek Tomáš

-

-

PELC

-

-

SEID

..

..

..

Juříčková Dana

SOB

..

..

VOTR

-

-

....

..

-

Křižková Štěpánka

..

-

-

..

-

CERN

PELC

-

-

Kubeša Karel

KRAK

SOB

SKO

-

-

-

SKO

SKO

SKO

Meca Jan

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Šulkovský Lukáš

-

SOB

-

BOXA

..

-

....

..

..

Beránek Daniel

         

..

     

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

210

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

ABS

Změny v rozvrzích učitelů:

Černý Petr

5B.hod

supl. (KRIZ)

ALP

1.D (S1)

(228)

 

Jiskrová Antonie

2.hod

supl. (FRIE)

EKO

4.D (PODs)+

(501)

 
 

3.hod

supl. (FRIE)

PODs

4.B (PODs)

(503)

 
 

3.hod

odpadá

PKM

2.A (S1)

 

Akce školy

Kotoučková Radka

2.hod

navíc

PVD

3.A (PVD)

(522)

 
 

6.hod

odpadá

PVD

3.A (PVD)

 

zrušeno

Krakovská Věra

1.hod

spojeno (KUB)

CJLs

4.C (S2)

(302)

 
 

2.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Akce školy

Matonoha Radomír

3.hod

změna

FYZs

4.D (FYZs)+

(320)

 

Muchová Iva

2.hod

změna

MATs

4.A (MAs2)+

(417)

 

Pelcová Lucie

3.hod

spojeno (HUSE)

CJL

3.D (S1)

(416)

 
 

3.hod

supl. (ENGE)

CJL

3.D (S2)

(416)

 
 

3.hod

odpadá

NEJ

2.A (S2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

NEJ

2.A (S1)

 

Akce školy

 

6.hod

supl. (KRIZ)

CJLs

4.A

(403)

 

Půda Břetislav

1.hod

přesun <<

STS

2.C

(319)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

STS

2.C

 

na 1.hod

Seidler Oldřich

5A.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Akce školy

 

5B.hod

supl. (HUSE)

MAT

3.D (PEL)

(416)

 

Sobotíková Eva

1.hod

supl. (JURI)

MAT

1.E

(303)

 
 

2.hod

spojeno (KUB)

MAT

2.C (S1)

(320)

 
 

2.hod

supl. (SUL)

MAT

2.C (S2)

(320)

 

Stáňová Miroslava

5B.hod

přesun <<

TEV

3.B

(TELV)

z 8.hod

 

7.hod

odpadá

TEV

3.B

 

zrušeno

 

8.hod

přesun >>

TEV

3.B

 

na 5B.hod

Ulbrich Pavel

1.hod

supl. (ENGE)

TEV

1.D (S2)

(TELV)

 
 

2.hod

supl. (ENGE)

TEV

1.D (S2)

(TELV)

 
 

5A.hod

navíc

TEV

1.E

(TELV)

 

Škopík Zdeněk

3.hod

spojeno (KUB)

STT

2.C (S1)

(D129)

 
 

6.hod

spojeno (KUB)

UCP

4.C (S3)

(D129)

 
 

7.hod

spojeno (KUB)

UCP

4.C (S3)

(D129)

 
 

8.hod

spojeno (KUB)

UCP

4.C (S3)

(D129)

 

Votrubová Eva

4.hod

spojeno (JURI)

ANJ

2.D (S1)

(519)

 
 

4.hod

změna

ANJ

2.D (S2)

(519)

 

Chlumská Jitka

3.hod

přesun <<

FYZ

2.B

(505)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

FYZ

2.B

 

na 3.hod

Boxanová Iva

1.hod

odpadá

ZSV

2.A

 

Akce školy

 

4.hod

supl. (SUL)

ZSV

2.C (S1)

(320)

 

Paveza Václav

4.hod

supl. (ENGE)

DIS

3.D (S2)

(D207)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.D

1.hod

TEV

S2

(TELV)

supluje

Ulbrich Pavel

(ENGE)

 

2.hod

TEV

S2

(TELV)

supluje

Ulbrich Pavel

(ENGE)

 

5B.hod

ALP

S1

(228)

supluje

Černý Petr

(KRIZ)

1.E

1.hod

MAT

 

(303)

supluje

Sobotíková Eva

(JURI)

 

5A.hod

TEV

 

(TELV)

navíc

Ulbrich Pavel

 
 

5A.hod

ELZ

   

odpadá

 

(SUL)

2.A

1.- 8. hod Akce školy

2.B

3.hod

FYZ

 

(505)

přesun <<

Chlumská Jitka

z 7.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(JURI)

 

7.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 3.hod

2.C

1.hod

STS

 

(319)

přesun <<

Půda Břetislav

z 7.hod

 

1.hod

ANJ

   

odpadá

 

(KRIZ)

 

2.hod

MAT

S1

(320)

spojí

Sobotíková Eva

(KUB)

 

2.hod

MAT

S2

(320)

supluje

Sobotíková Eva

(SUL)

 

3.hod

STT

S1

(D129)

spojí

Škopík Zdeněk

(KUB)

 

4.hod

ZSV

S1

(320)

supluje

Boxanová Iva

(SUL)

 

7.hod

STS

   

přesun >>

 

na 1.hod

2.D

4.hod

ANJ

S1

(519)

spojí

Votrubová Eva

(JURI)

 

4.hod

ANJ

S2

(519)

změna

Votrubová Eva

 
 

7.hod

ICT

S2

 

odpadá

 

(ENGE)

3.A

2.hod

FIT

FIT

(522)

navíc

Kotoučková Radka

 
 

2.hod

PVD

PVD

(522)

navíc

Kotoučková Radka

 
 

2.hod

ANJ

   

odpadá

 

(JURI)

 

6.hod

PVD

PVD

 

odpadá

 

(KOTO)

 

6.hod

FIT

FIT

 

odpadá

 

(FRIE)

3.B

5B.hod

TEV

 

(TELV)

přesun <<

Stáňová Miroslava

z 8.hod

 

5B.hod

ADG

   

odpadá

 

(BER)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(STAN)

 

8.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 5B.hod

3.D

3.hod

CJL

S1

(416)

spojí

Pelcová Lucie

(HUSE)

 

3.hod

CJL

S2

(416)

supluje

Pelcová Lucie

(ENGE)

 

4.hod

DIS

S2

(D207)

supluje

Paveza Václav

(ENGE)

 

5B.hod

MAT

PEL

(416)

supluje

Seidler Oldřich

(HUSE)

 

6.hod

PEL

PEL

 

odpadá

 

(HUSE)

4.A

2.hod

MATs

MAs2

(417)

změna

Muchová Iva

 
 

6.hod

CJLs

 

(403)

supluje

Pelcová Lucie

(KRIZ)

4.B

2.hod

MATs

MATs

(417)

změna

Muchová Iva

 
 

3.hod

FYZs

FYZs

(320)

změna

Matonoha Radomír

 
 

3.hod

PODs

PODs

(503)

supluje

Jiskrová Antonie

(FRIE)

4.C

1.hod

CJLs

S2

(302)

spojí

Krakovská Věra

(KUB)

 

2.hod

MATs

MATs

(417)

změna

Muchová Iva

 
 

2.hod

EKO

PODs

(501)

supluje

Jiskrová Antonie

(FRIE)

 

3.hod

FYZs

FYZs

(320)

změna

Matonoha Radomír

 
 

6.hod

UCP

S3

(D129)

spojí

Škopík Zdeněk

(KUB)

 

7.hod

UCP

S3

(D129)

spojí

Škopík Zdeněk

(KUB)

 

8.hod

UCP

S3

(D129)

spojí

Škopík Zdeněk

(KUB)

4.D

2.hod

EKO

PODs

(501)

supluje

Jiskrová Antonie

(FRIE)

 

3.hod

FYZs

FYZs

(320)

změna

Matonoha Radomír

 
 

7.hod

MAP

MAP2

 

odpadá

 

(HUSE)

 

7.hod

MAP

MAP1

 

odpadá

 

(SUL)

 

8.hod

MAP

MAP2

 

odpadá

 

(HUSE)

 

8.hod

MAP

MAP1

 

odpadá

 

(SUL)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 2.12.2021

datum výpisu: 1.12.2021 (12:20)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

Bedáň Květoslav

-

-

             

Friedlová Barbora

-

-

-

..

-

KOTO

JISK

-

-

Juříčková Dana

..

-

..

..

ENGE

-

BER

-

-

Křižková Štěpánka

PUDA

CHLU

CERN

-

-

-

..

..

-

Kubeša Karel

-

-

SUL

-

-

-

MATO

..

-

Orságová Kateřina

-

-

             

Sobotíková Eva

..

ULBR

CERN

-

-

-

ORSK

..

-

Beránek Daniel

KRAK

..

             

Bocián Marek

-

-

             

Bajcar Vojtěch

-

-

             

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

304

ABS

ABS

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Černý Petr

3.hod

supl. (KRIZ)

ALP

1.D (S1)

(503)

 
 

3.hod

spojeno (SOB)

ALP

1.D (S2)

(503)

 

Engel Miroslav

5A.hod

spojeno (JURI)

ICT

2.D (S1)

(503)

 

Hynštová Karla

4.hod

přesun <<

FIF

3.A

(503)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

FIF

3.A

 

na 4.hod

Jiskrová Antonie

2.hod

přesun <<

EKO

4.B

(503)

z 7.hod

 

6.hod

změna

PKM

2.A (S1)

(503)

 
 

6.hod

spojeno (FRIE)

UCT

2.A (S2)

(503)

 
 

7.hod

přesun >>

EKO

4.B

 

na 2.hod

Kotoučková Radka

5B.hod

supl. (FRIE)

PODs

4.D (PODs)+

(417)

 
 

6.hod

navíc

NESF

4.A (NESF)

(501)

 

Krakovská Věra

1.hod

supl. (BER)

CJL

3.B

(401)

 

Matonoha Radomír

6.hod

supl. (KUB)

FYZ

3.B (S2)

(505)

 

Orságová Kateřina

6.hod

změna

CHEK

1.D (S1)

(418)

 
 

6.hod

spojeno (SOB)

CHEK

1.D (S2)

(418)

 

Půda Břetislav

1.hod

supl. (KRIZ)

MEC

2.C

(320)

 
 

3.hod

navíc

SPS

4.C (S1)

(319)

 

Stáňová Miroslava

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

4.A

 

zrušeno

Šulkovský Lukáš

3.hod

supl. (KUB)

ATM

2.C

(320)

 

Ulbrich Pavel

2.hod

supl. (SOB)

TEV

2.C

(TELV)

 

Chlumská Jitka

2.hod

supl. (KRIZ)

CJLs

4.A

(403)

Dohled žáci mají zadanou práci.

Beránek Daniel

6.hod

supl. (JURI)

SIV

2.B

(402)

 

Boxanová Iva

4.hod

změna

ZSV

1.D

(319)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

6.hod

ANJ

   

odpadá

 

(KRIZ)

1.C

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(SOB)

1.D

3.hod

ALP

S1

(503)

supluje

Černý Petr

(KRIZ)

 

3.hod

ALP

S2

(503)

spojí

Černý Petr

(SOB)

 

4.hod

ZSV

 

(319)

změna

Boxanová Iva

 
 

6.hod

CHEK

S1

(418)

změna

Orságová Kateřina

 
 

6.hod

CHEK

S2

(418)

spojí

Orságová Kateřina

(SOB)

 

7.hod

ANJ

S1

 

odpadá

 

(KRIZ)

2.A

6.hod

PKM

S1

(503)

změna

Jiskrová Antonie

 
 

6.hod

UCT

S2

(503)

spojí

Jiskrová Antonie

(FRIE)

2.B

6.hod

SIV

 

(402)

supluje

Beránek Daniel

(JURI)

2.C

1.hod

MEC

 

(320)

supluje

Půda Břetislav

(KRIZ)

 

2.hod

TEV

 

(TELV)

supluje

Ulbrich Pavel

(SOB)

 

3.hod

ATM

 

(320)

supluje

Šulkovský Lukáš

(KUB)

2.D

5A.hod

ICT

S1

(503)

spojí

Engel Miroslav

(JURI)

 

7.hod

MAT

S1

 

odpadá

 

(SOB)

3.A

4.hod

FIF

 

(503)

přesun <<

Hynštová Karla

z 7.hod

 

4.hod

ANJ

   

odpadá

 

(JURI)

 

7.hod

FIF

   

přesun >>

 

na 4.hod

3.B

1.hod

CJL

 

(401)

supluje

Krakovská Věra

(BER)

 

6.hod

FYZ

S2

(505)

supluje

Matonoha Radomír

(KUB)

 

7.hod

STT

S2

 

odpadá

 

(KUB)

4.A

2.hod

CJLs

 

(403)

supluje

Chlumská Jitka

Dohled žáci mají zadanou práci.

 

6.hod

NESF

NESF

(501)

navíc

Kotoučková Radka

 
 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(STAN)

 

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(STAN)

4.B

2.hod

EKO

 

(503)

přesun <<

Jiskrová Antonie

z 7.hod

 

2.hod

ADG

   

odpadá

 

(BER)

 

4.hod

PODs

PODs

 

odpadá

 

(FRIE)

 

7.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 2.hod

4.C

1.hod

ANJs

ANJs

 

odpadá

 

(JURI)

 

3.hod

SPS

S2

(319)

navíc

Půda Břetislav

 
 

3.hod

SPS

S1

(319)

navíc

Půda Břetislav

 
 

3.hod

ANJ

S1

 

odpadá

 

(JURI)

 

5B.hod

PODs

PODs

(417)

supluje

Kotoučková Radka

(FRIE)

4.D

5B.hod

PODs

PODs

(417)

supluje

Kotoučková Radka

(FRIE)

 

Zpracováno v systému Bakaláři